Шлях героя — це здійснити силою своєї віри прірву між тим, що людина бажає, і тим, що є реальне.
Ярослав Стецько, український політичний та військовий діяч

Французький бізнес цікавиться Львовом

12 червня, 2014 - 15:45
Фото Олександра МАЗУРЕНКА

Львів цікавий французькому бізнесу. Про це сьогодні на круглому столі за участю Посла Франції в Україні Алена Ремі, голови та членів Асоціації «Французька ділова спільнота в Україні», міського голови Львова Андрія Садового, представників Львівської міської ради, французьких та львівських підприємців заявив голова Асоціації «Французька ділова спільнота в Україні» Томас Моро: «Львів для нас є полюсом своєрідної стабільності». І додав, що загалом упродовж понад двох десятків років в Україну інвестують 120 французьких підприємств, які створили 25 тис. робочих місць в Україні, з них 2 тис. – у Львові.

Своєю чергою, посол Ален Ремі наголосив, що Львів «має дуже добру стратегію розвитку міста. «Тут, а Львівщині, є 12 підприємств, які хочуть співпрацювати з містом і з областю, то ж очікуйте фінансових надходжень до Львова та регіону», – сказав пан Ремі.

Міський голова Львова Андрій Садовий переконаний: «Сьогодні багато бізнесменів розуміють, що Львів – безпечне місто, і це – один із найважливих чинників для інвестування. Також перевагою Львова є близькість до ЄС. Ще один великий плюс – багато університетів та велике число добре освіченої молоді».

На зустрічі були присутні делегації французьких компаній Ашан, БігБорд, Біопрект, Креді Агріколь Банк, Іджіс, Електрісіте де Франс, ЕРАЙ, Франс Груп Туризм, Леруа Мерлен, Пежо Сітроен Україна та інші, які презентували свої компанії та проекти  у Львові.

Варто зазначити, що представницька і численна французька делегація на чолі з послом приїхала до Львова, аби загостювати  на фестивалі «Альфа Джаз Фест», який стартує сьогодні, повідомляє Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...