Корінь демократії в активності громадян, а запорука - в забезпеченні прав людини.
Зеновій Красівський, поет, письменник, громадський та політичний діяч, політв’язень радянських таборів, член Української Гельсінської групи

Київський патріархат закликав не вдаватися до насильства під час "Маршу рівності"

12 червня, 2018 - 12:29
Фото ТСН

Українська православна церква Київського патріархату не підтримує проведення "Маршу рівності", проте закликала не застосовувати насильство до його прихильників. Про це йдеться у заяві прес-центру Київської Патріархії.

"У зв’язку з оголошеними на 12 червня (17 червня) цього року в Києві публічними акціями прихильників пропагування нормальності одностатевих відносин, а також акцій протесту проти цього, закликаємо всіх до незастосування насильства. Ми категорично відкидаємо заклики до насильства і навіть кровопролиття, як не згідні з духом Євангелія", - йдеться в повідомленні.

В УПЦ КП нагадали, що традиційні церкви й релігійні організації України висловлюють "негативне ставлення до явища гомосексуалізму, до спроб легалізувати в Україні так звані одностатеві шлюби, а також у різний спосіб, в тому числі через вуличні акції, пропагувати одностатеві відносини", проте закликали вірян, висловлюючи свій протест, пам’ятати настанови Писання: "Нiкому не вiдплачуйте злом за зло, але дбайте про добро перед усiма людьми... Hе бувай переможений злом, а перемагай зло добром".

Раніше повідомлялося, що депутати Європейського парламенту закликали владу України взяти участь та гарантувати безпеку іншим учасникам "Маршу рівності", який відбудеться 17 червня у Києві.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...