Обирати собі уряд має право лише той народ, який постійно знаходиться в курсі того, що відбувається.
Томас Джефферсон, видатний політичний діяч, дипломат і філософ епохи Просвітництва, один з авторів Декларації незалежності США, 3-й президент США в 1801-1809 роках

Київський патріархат закликав не вдаватися до насильства під час "Маршу рівності"

12 червня, 2018 - 12:29
Фото ТСН

Українська православна церква Київського патріархату не підтримує проведення "Маршу рівності", проте закликала не застосовувати насильство до його прихильників. Про це йдеться у заяві прес-центру Київської Патріархії.

"У зв’язку з оголошеними на 12 червня (17 червня) цього року в Києві публічними акціями прихильників пропагування нормальності одностатевих відносин, а також акцій протесту проти цього, закликаємо всіх до незастосування насильства. Ми категорично відкидаємо заклики до насильства і навіть кровопролиття, як не згідні з духом Євангелія", - йдеться в повідомленні.

В УПЦ КП нагадали, що традиційні церкви й релігійні організації України висловлюють "негативне ставлення до явища гомосексуалізму, до спроб легалізувати в Україні так звані одностатеві шлюби, а також у різний спосіб, в тому числі через вуличні акції, пропагувати одностатеві відносини", проте закликали вірян, висловлюючи свій протест, пам’ятати настанови Писання: "Нiкому не вiдплачуйте злом за зло, але дбайте про добро перед усiма людьми... Hе бувай переможений злом, а перемагай зло добром".

Раніше повідомлялося, що депутати Європейського парламенту закликали владу України взяти участь та гарантувати безпеку іншим учасникам "Маршу рівності", який відбудеться 17 червня у Києві.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...