Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Делегація РНБО відвідала передові позиції ЗСУ в районі Авдіївки та на Приазов'ї

12 червня, 2019 - 11:55
Фото: Facebook / Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation

Район проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі відвідала делегація Ради національної безпеки і оборони України на чолі із секретарем РНБО Олександром Данилюком.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС на сторінці у Facebook.

“Метою візиту стало ознайомлення з ситуацією на лінії зіткнення, оцінка ймовірності загроз, що постали перед захисниками України та мирним населенням Донецької та Луганської областей”, - йдеться у повідомленні.

За даними прес-центру, члени РНБО заслухали доповідь командувача Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Олександра Сирського щодо загальної ситуації.

Крім того, робоча група РНБО відвідала передові позиції українських військ в районі населеного пункту Авдіївка та побувала на Приазов'ї, де вивчила стан справ у військових частинах, які виконують бойові завдання на лінії зіткнення.

“Також посадові особи Ради національної безпеки і оборони України вивчили проблемні питання у роботі одного з контрольних пунктів в'їзду-виїзду”, - зазначається в повідомленні.

 

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ