У мільйонів людей не може не пробудитися цікавість, розуміння, а потім і свідома праця на ниві піднесення рідної культури.
Олекса Тихий, український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи

Порошенко: Все більше країн ЄС розуміють справжню мету Nord Stream 2

12 липня, 2018 - 21:14
Фото АПУ

Президент Петро Порошенко запевняє, що чим далі, тим більше європейські країни розуміють справжню мету проекту Nord Stream 2.

Про це він заявив на прес-конференції у Брюсселі, повідомляє Укрінформ.

"По Nord Stream 2 ще раз наголошую, що це не є економічний проект, проект є абсолютно політичним, мета проекту - нанести удар по Україні і багатьом іншим членам ЄС і членам НАТО, це ризики, у тому числі для європейської економіки. Навіщо планують витрачати десятки мільярдів євро, для того, щоб зробити європейську економіку менш ефективною, менш конкурентоздатною, а енергетичну політику ЄС більш залежною від Росії?! Чим далі, тим більше приходить розуміння у більшості країн ЄС щодо реальності мети Nord Stream 2", - підкреслив Порошенко.

Він також зауважив, що українська сторона провела ефективні консультації щодо Nord Stream 2 у Брюсселі. Зокрема, глава держави наголосив, що це питання зайняло "достатньо вагому частину" у розмові з президентами США Дональдом Трампом, Польщі Анджеєм Дудою та великою кількістю лідерів інших країн.

Президент переконаний, що найбільш ефективним у питанні енергетичної безпеки було би, якби "Україна як частина Європи купувала російський газ на українсько-російському кордоні".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ