Поставте собі питання: що про вас одного дня скаже історія?
Йосип Сліпий, первоієрарх Української Греко-Католицької Церкви, верховний архієпископ Львівський і митрополит Галицький, кардинал, визначний церковний і науковий діяч

У Кам’янському поліція розслідує підпал редакції опозиційної газети "Событие"

12 липня, 2018 - 14:34

Подія трапилася після того, як після робочого дня співробітники видання залишили редакцію. В результаті підпалу було знищено меблі та частково оргтехніку.

«Через кілька хвилин після того, як останній працівник залишив приміщення, невідомі увірвалися всередину, облили двері якоюсь легкозаймистою речовиною і залишили редакцію. Після загоряння стався вибух, у результаті чого більшість меблів обгоріли або просто закоптилися настільки, що відновленню не підлягають. Частково постраждала й техніка, але вся інформаційна база все ж збереглася», — розповідає в коментарі НСЖУ головний редактор газети Олена Міхолажина.

Зараз співробітники редакції дають свідчення правоохоронцям. Вони відзначають, що газета «Событие» часто критикує роботу місцевої влади. Зокрема, велика увага приділяється розподілу бюджетних коштів, а також діяльності бізнес-структур у сфері ЖКГ. Тому пожежа у певному сенсі є закономірною подією, вважають журналісти. В редакції не виключають також, що до підпалу міг бути причетний один із підприємців, про роботу якого публікували гострі матеріали.

Слід зазначити, що за останні півтора року це вже п’ята пожежа в Кам’янському, в якій гине майно журналістів. До цього двічі горіли автівки головних редакторів, була спроба підпалити гараж. Поліція відкрила провадження через пожежу в редакції газети «Событие» за частиною 2 статті 347-1 КК України («Умисне знищення або пошкодження майна журналіста, вчинені шляхом підпалу, вибуху або іншим суспільно небезпечним способом»).

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...