Бережіть собори душ своїх… Бо з усього найгіршого, що може бути в людині, душа заяча, душа раба!
Олесь Гончар, український письменник, літературний критик, громадський діяч

У Любліні читатимуть фрагменти книжки Сенцова до його дня народження

12 липня, 2019 - 20:57
Фото: Getty Images

13 липня у Любліні, місті на сході Польщі, святкуватимуть день народження Олега Сенцова, читаючи його книжку «Жизня». Організатор акції – культурний центр «Warsztaty Kultury», котрий видав збірку оповідань Сенцова у перекладі Богдана Задури.

«Цією акцією читання фрагментів книжки "Жизня" (польський переклад «Żywoty») учасниками та учасницями люблінськоо культурного середовища, ми хочемо нагадати про ситуацію Олега Сенцова, яка залишається надалі дуже складною. За його звільнення виступає багато осіб та організацій як в Україні, так і у всьому світі, поки що – без результату. Ми теж хочемо заохотити мешканців Любліна щоби писати до нього листи зі словами підтримки та солідарності», - написано на ФБ-профілі центру «Warsztaty Kultury», передає Польське радіо.

Акція відбудеться 13 липня о 16:00 на сходах місцевої Ратуші (площа Локєтка 1).

Нагадаємо, український режисер Олег Сенцов п’ять років є політв’язнем Російської Федерації. У 2015 році, після сфабрикованого процесу, Військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму, визнавши винним у створенні терористичної спільноти і керівництві нею. Книжку «Жизня» Сенцов написав у російській колонії.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ