Малоросійство — це не політика і навіть не тактика, лише завжди апріорна і тотальна капітуляція.
Євген Маланюк, український письменник, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик

Правозахисники закликали писати листи політв'язню Балуху

12 серпня, 2019 - 21:19
Фото: radiosvoboda.org

Правозахисники закликали всіх небайдужих підтримати незаконно засудженого в Росії українського політв'язня Володимира Балуха.

Про це йдеться в повідомленні організації «Кримська правозахисна група» на сторінці у Facebook.

«Український активіст Володимир Балух, перебуваючи у важких умовах російської колонії, бореться за свободу, людську гідність і Україну, але у нього вже майже не залишилося сил боротися за своє життя. Після того як Балуха багато разів за надуманими приводами відправляли в ШІЗО, його на півроку перевели в приміщення камерного типу. Зараз його вкотре помістили в ШІЗО на 15 діб. Українцю дуже потрібна підтримка українського народу і міжнародного співтовариства », - зазначають правозахисники.

Надіслати лист Балух можна через російську систему «ФСВП-лист», для цього потрібно перейти за посиланням.

У графі «Оберіть свій регіон» потрібно відзначити «Тверська область», в графі «Виберіть установа» вказати «ІК-4 Торжок».

«Надсилайте, будь ласка, листи на ім'я Балуха Володимира Григоровича, 1971 року народження. Обов'язково вказуйте в листі зворотню адресу, яка дає можливість відправити відповідь», - зазначають правозахисники.

Щоб українець отримав листи, їх рекомендують писати російською мовою і уникати пропозицій і фраз, які російська влада може трактувати як «екстремістські».

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ