Треба за всяку ціну обминати ...широкі, розкриті двері і шукати правдивої великої брами, над якою віють непідроблені, неперелицьовані прапори нашого духу
Олена Теліга, українська поетеса, публіцистка, літературний критик, діячка ОУН

В Коростені на Житомирщині проходить фестиваль дерунів

12 вересня, 2015 - 18:10

Сьогодні в Коростені у центральному парку міста проходить фестиваль дерунів. Нинішнього року він відбувається під гаслом «Коростень єднає Україну», тож   в учасників свята, гостей, яких прибуло до Коростеня дуже багато, є нагода скуштувати деруни з різних регіонів України. Вже традиційний свій майстер-клас з випікання дерунів провів міський голова Володимир Москаленко, до цієї справи долучилися й гості з міст-побратимів Володимира-Волинського та Слов’янська. Була нагода в бажаючих спробувати і «Депутатські деруни».

Окрім того, проводяться конкурси, презентації учасників фестивалю, широко представлені виставки виробів народного мистецтва. Є гарна нагода послухати виступи творчих колективів Житомирщини і України.

На фестивалі водночас проводиться збір коштів для воїнів АТО, в тому числі, гривня з кожної проданої порції дерунів буде передана ГО «Коростенський центр допомоги учасникам АТО».

 

Оксана Климчук, Житомирська область

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...