Проблема демократії не в тому, чи потрібна людям свобода, а в тому, якою мірою вони здатні нею користуватися.
Алексіс де Токвіль, французький державний діяч, історик, суспільствознавець

Житомир відзначає 1131-у річницю від дня заснування

12 вересня, 2015 - 12:21

Сьогодні і завтра на житомирян та гостей міста чекає чимало цікавих святкових заходів. Урочисте театралізоване дійство до дня народження міста «Своє серце, мій Житомире, я кладу тобі до ніг!» за участю керівництва міста, області, запрошених гостей розпочнеться сьогодні о 17 годині, затим відбудеться гала-концерт «Ми єдині», за участі дитячої акції «Разом у майбутнє з Україною!». Окрім цього,  відбудеться ціла низка благодійних, соціально-культурних, мистецьких, спортивно-оздоровчих заходів. Святкові Богослужіння на славу міста завтра зранку пройдуть в усіх храмах та церквах Житомира.

Вчора ж у рамках відзначення дня міста, у Житомирському українському академічному музично-драматичному театрі ім. І.Кочерги  відбулося нагородження  переможців загальноміського конкурсу-рейтингу популярності та здобутків «Гордість міста». Як повідомляє управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради, цьогоріч серед кращих представників громади міста, талановитих особистостей у різних сферах суспільного життя  визначили переможців за 8 номінаціями.

У номінації "Захисник року" відзначили воїнів 95 Житомирської окремої аеромобільної бригади, які із перших днів конфлікту на сході країни виконують завдання по захисту українського народу. В номінації "Лікар року» перемогу отримав Максим Морозько- лікар-анестезіолог дитячого відділення інтенсивної терапії  стаціонару в Центральній дитячій міській лікарні. На урочистостях зазначалося, що  Максим Петрович бере участь у навчанні мобілізованих до лав ЗСУ з курсу тактичної медицини. Також він розробляв посадовий штат медичної роти та медичних підрозділів на основі бойового досвіду та потреб в умовах сучасної війни, брав участь у заходах антитерористичної операції в складі 95 аеромобільної бригади.  

«Спортсменом року» стала  Катерина  Хомяк  - вихованка ДЮСШ № 2, чемпіонка України з самбо, срібна призерка першості Європи серед молоді.  «Учнем року» визнано Ольгу Стоцьку - ученицю 10-А класу Житомирської  ЗОШ № 5, стипендіата Президента України,  переможця XІV та XV Міжнародних конкурсів з української мови  ім. П. Яцика,  стипендіата міського голови,  Житомирської облдержадміністрації.

У номінації «Вчитель року» перемогла Неля Потапенко - вчитель української мови та літератури Житомирської ЗОШ  № 5. Неля Станіславівна підготувала учнів-переможців міських, обласних та Всеукраїнських етапів олімпіади з української мови.  Серед відзнак, які вона має, Подячний диплом ліги українських меценатів Міністерства освіти і науки України,  Подячний диплом Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. В номінації «Працівник сфери послуг» відзнаку отримала Тетяна Рясновська -  дефектолог центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Житомирської міської ради.

«Громадським діячем року»  названо  Георгія Мокрицького - почесного члена Спілки краєзнавців України, голову обласної організації Українського товариства охорони пам'яток історії та культури. «Керівником року» став Петро Рудь - голова правління ПАТ «Житомирський маслозавод».

 

Оксана Климчук, Житомирська область

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ