Вигідна імперії політика повного "єдінообразія" не може мати нічого спільного з мовною політикою унітарної національної держави
Ігор Калинець український поет, прозаїк, дисидент, політв'язень

Звільнених моряків провідали футболісти "Динамо"

12 вересня, 2019 - 09:17
Фото armyinform.com.ua

У середу, 11 вересня, звільнених із російського полону військових моряків, які перебувають на лікуванні в Головному військовому клінічному госпіталі у Києві, провідали футболісти ФК "Динамо-Київ".

Про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України "Армія Inform".

Як зазначається у повідомленні, кожному з моряків футболісти подарували іменну спортивну сумку, всередині якої були спортивний костюм, футболка, кросівки, шарф, футбольний м’яч та інші речі.

"Ми вдячні вам за вашу мужність і незламність. Це дуже важливо для нас і для всієї країни. Мені важко навіть уявити, наскільки вам було складно. Низький вам уклін", - сказав головний тренер ФК "Динамо" Олексій Михайличенко.

"На вашому прикладі хочеться всім показувати, що означає любити свою Батьківщину, сім’ю. Ми запрошуємо вас на наші ігри. Кожний отримає іменний абонемент", - зазначив капітан київського "Динамо" Сергій Сидорчук.

Футболісти привезли також суперкубок, із яким моряки з радістю фотографувалися.

Зі свого боку начальник Національного військово-медичного клінічного центру "ГВКГ" генерал-майор Анатолій Казмірчук зауважив, що візит футболістів до госпіталю значно поліпшить моральний дух військових моряків.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ