Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

У Дніпрі відкрили бронзову міні-скульптуру "Міст Олександра Поля"

12 вересня, 2020 - 15:15
Фото надано автором

Скульптуру встановили на честь Дня міста на фонтані перед міською радою. Це перша бронзова міні-скульптура в рамках проєкту «Відчуй Дніпро».

За словами автора проєкту Карена Агаджаняна, буде ще 7 міні-скульптур, які встановлять у середмісті. Вони будуть різної тематики, але всі присвячені історії Дніпра.

«Перша міні-скульптура – це міст Поля – Амурський міст, як його ще називають «Старий міст». Загалом проєкт «Відчуй Дніпро» ‒ це історія нашого славетного міста в бронзових міні-скульптурах. Реалізуємо його для підвищення культурної та туристичної привабливості Дніпра. Міні-скульптури, які символізують історію, стали невід'ємною частиною архітектури багатьох європейських міст. І переконані, що Дніпро посяде гідне місце в такій світовій тенденції», - зазначив Карен Агаджанян.

Організатори придумали прикмету: якщо потерти міні-скульптуру і загадати бажання, то воно обов’язково здійсниться.

Дніпрянка Вероніка разом з дітьми долучилася до святкових заходів, зокрема, побувала і на відкритті міні-скульптури: «Гарний проєкт. Це так символічно, що історичні факти закарбовують у таку бронзову скульптуру. Любимо, пишаємося Дніпром, його видатними діячами, тими, хто його так успішно розвивав, зокрема, Олександром Полем».

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ