Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

У Луцьку в День міста відкрили пам’ятник Анні Київській

12 вересня, 2020 - 19:17
Фото надано автором

З цієї нагоди у Луцьку вперше побував Надзвичайний та Поважний Посол Французької Республіки в Україні Етьєн де Понсен. У Луцькій міській раді з ним відбулася розмова, в якій взяли участь секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, начальники управлінь туризму та промоції міста - Катерина Теліпська, міжнародного співробітництва та проектної діяльності - Вікторія Гомонець, а також політичний радник Посла Лое Лагранж, прес-аташе посольства Франції Ежен Полянски-Хаас, директор ГО “Альянс Франсез” у Рівному, перекладач Надія Чумак. Як повідомляє пресслужба міської ради, присутні обговорили реалізацію проєкту “Шлях Королеви”, а також перспективи реалізації подальших спільних ініціатив та проєктів між Луцькою міською радою і Посольством Французької Республіки в Україні.

Проєкт «Шлях Королеви» передбачає встановлення пам’ятників Анні Київській у ключових містах Європи на її шляху з Києва у Францію. Вперше в Україні пам’ятник Анні Київській було відкрито в сквері на Львівській площі в 2016 році у Києві. А торік, в рамках проєкту «Шлях Королеви», бронзові скульптури урочисто відкрили в одному із найстаріших міст Бельгії – Арлон, а також в королівській столиці Польщі – Кракові. Пам’ятник княжній встановлено також у Версалі та містах-побратимах Києва – французькій Тулузі і в столиці Індонезії Джакарті. А тепер він є і в Луцьку.

Наталія МАЛІМОН, «День», Луцьк

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ