Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

В українській армії зафіксовано 636 хворих на COVID-19

12 вересня, 2020 - 14:10
Фото: Командування Медичних сил Збройних Сил України @Ukrmilitarymedic

За минулу добу в Збройних силах України лабораторно підтверджено 36 нових випадків коронавірусної хвороби.

Про це у Facebook повідомляє командування медичних сил ЗСУ.

"Із них на лікуванні в закладах охорони здоров'я перебуває 9 осіб (Військово-медичний клінічний центр Північного регіону – 2 військовослужбовці, Військово-медичний клінічний центр Південного регіону – 2 військовослужбовці, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону – 2 військовослужбовці, Військово-медичний клінічний центр Східного регіону – 1 військовослужбовець, Чернігівський військовий госпіталь – 2 військовослужбовці). Стан здоров'я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування", – зазначається в повідомленні.

На лікуванні вдома під контролем медичної служби перебувають 27 людей: 10 військовослужбовців у Київській області, 3 військовослужбовці у Львівській області, 6 військовослужбовців та один працівник ЗСУ в Одеській області, по одному військовослужбовцю в Чернігівській, Дніпропетровській та Рівненській областях, по два працівники ЗСУ в Тернопільській та Житомирській областях. Стан здоров'я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Загалом станом на 10:00 12 вересня у ЗСУ коронавірусна хвороба хворіє 636 людей. Одужали за час пандемії 1518 людей, летальних випадків – 6.

На ізоляції, зокрема самоізоляції, перебувають 708 людей.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ