Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

У РФ у прямому ефірі радіостанції гість програми звинуватив Москву у війні на Донбасі

12 жовтня, 2019 - 19:18
Фото: svoboda.org

У прямому ефірі російської радіостанції великий скандал, - гість програми, філософ і соціолог, брат політика Анатолія Чубайса - Ігор заявив, що Росія винна в розпалюванні війни на Донбасі. При цьому сказав: «Слава Україні» і не захотів продовжувати розмову з терористом Ігорем Гіркіним.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Чубайс сказав, що Донбас, звичайно, де-юре частина України, і він туди повернеться. При цьому зазначив, що Росія знаходиться в стані глибокої кризи. І екологічного - два мільйони кілометрів тайги вже згоріло, і демографічного -убивает населення, і економічного - у нас уже п'ять років знижується життєвий рівень. Причому за це відповідає президент.

Після цього Чубайс звинуватив Росію в розв'язуванні війни в Україні та сказав, що покине студію, якщо Стрільців не визнає свою причетність.

«І при цьому наша країна веде війну в Україні. Україна домагається демократичних прав, правових норм. В Україні пройшли вільні вибори, Україна є частиною Європи - вільний в'їзд-виїзд. І я відразу хочу сказати, що вважаю війну з Україною злочином. Той, хто розв'язав цю війну, - є злочинцем. І я готовий вести дискусію лише в тому випадку, якщо мій опонент визнає свою провину і відповідальність. Якщо не визнає - я покидаю студію. Слава Україні! »- сказав Чубайс і пішов зі студії, не дочекавшись відповіді Гиркин.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ