Війна - не продовження політики, а поразка політики.
Ганс фон Зект, німецький державний і політичний діяч

45% українців підтримують Асоціацію, - GfK Ukraine

12 листопада, 2013 - 12:58
фото: Є.Кравса

Найбільша компанія з маркетингових та соціальних досліджень в Україні GfK Ukraine оприлюднила результати моніторингу щодо вибору українців міжнародного вектору. Виявилось, що 45% українців виступають за підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, і лише 14% населення вважають доцільним рукатися у бік Митного Союзу.

Цікаво, що 47% виборців Партії регіонів налаштовані позитивно до Європи і виступають за підписання Угоди. Інша статистика за партіями така: Асоціацію підтримують 70% виборців партії "Батьківщина", 63% – партії "УДАР", але лише 2% виборців Компартії України.

На сайті агенції зазначено: «Прихильники євроінтеграції загалом поділяють цінності ЄС, спрямовані на впорядкування суспільного життя: відмова від хабарів, виконання правил паркування та дотримання дозволеної швидкості руху по дорогах. Водночас, прихильникам підписання Угоди з ЄС бракує толерантності: майже половина не готові за жодної умови дозволити людинi з нетрадицiйною сексуальною орiєнтацiєю не приховувати її». За даними компанії 48% не готові за жодної умови дозволити людинi з нетрадицiйною сексуальною орiєнтацiєю не приховувати її, лише 23% готові прийняти таку поведінку, а 11% готові зробити це лише разом з усіма.

«Агресивна реакція Росії на намір України підписати Угоду про асоціацію з ЄС спричинила швидку зворотну реакцію українців. Частка прихильників євроінтеграції за кілька місяців суттєво зросла. Водночас, формування в громадян європейських цінностей, як свідчать дані опитування, є набагато більш тривалим процесом», – коментує Гліб Вишлінський, заступник директора GfK Ukraine.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...