Влада частіше переходила з рук до рук, аніж від голови до голови.
Станіслав Єжи Лєц, відомий польський афорист, сатирик, гострослов і поет

МЗС України висловило протест проти розширення переліку громадян України, щодо яких РФ ввела "спеціальні економічні заходи"

12 грудня, 2020 - 16:49
Фото Руслана Канюки, "День"

Міністерство закордонних справ України висловлює протест проти розширення переліку українських фізичних осіб, щодо яких уряд РФ ввів так звані "спеціальні економічні заходи", - йдеться в заяві МЗС України.

"МЗС України рішуче засуджує спробу тиску на народних депутатів України та представників українського суспільства. Цей протиправний крок є продовженням Російською Федерацією агресії проти України у всіх її формах і проявах", - йдеться в заяві.

Зазначається, що українська сторона залишає за собою право вжити відповідних заходів реагування відповідно до норм і принципів міжнародного права.

"Україна і надалі продовжуватиме політику протидії російській агресії, докладатиме послідовних зусиль для припинення тимчасової окупації Росією тимчасово окупованих українських територій, відновлення суверенітету та територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах", - додали у відомстві.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ