Ти ніколи не розв'яжеш проблему, якщо будеш думати так само, як ті, хто її створив
Альберт Ейнштейн — один з найвизначніших фізиків XX століття

У складі ЗСУ сформували нову гірсько-штурмову бригаду, - Міноборони

13 січня, 2016 - 17:07
Фото прес-служби Міноборони

У рамках підвищення бойових спроможностей Збройних Сил України в оперативному командуванні "Захід" завершено формування 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Наразі підрозділи нового з'єднання проходять доукомплектування. Про це повідомляють в Міністерстві оборони.

Зараз підрозділи почали практичні заняття з бойової підготовки.

"У ході формування окремої гірничо-штурмової бригади оперативне командування" Захід "доклало чимало зусиль, щоб укомплектувати керівні посади військової частини військовослужбовцями, які мають бойовий досвід виконання завдань антитерористичної операції", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що підрозділи були сформовані і укомплектовані за надзвичайно короткий термін. Вони вже прийняли військову техніку і озброєння.

Командиром бригади є герой України підполковник Василь Зубанич. Дислокуватиметься новий підрозділ в місті Коломия, Івано-Франківській області та на Буковині.

"Які б небезпеки не погрожували державі цього року - особовий склад бригади буде до них готовим", - заявив командир.

Нагадаємо, зараз в Україні є кілька бойових підрозділів, які мають досвід та навички вести бойові дії в горах. Серед них 128-ма окрема гірсько-піхотна бригада, що дислокується на Закарпатті та кілька спецпідрозділів, який вийшли з окупованого Криму.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...