Єдине виправдання існування військової промисловості – це безпека народу.
Альфред Нобель, шведський хімік, винахідник динаміту, засновник Нобелівської премії

Полтавські поліцейські влаштували "Щедрий вечір з патрульними"

13 січня, 2018 - 21:03

Полтавська патрульна поліція вирішила креативно привітати містян із Щедрим вечором. Поліцейські організували свято для дітей та дорослих «Щедрий вечір з патрульними».

«У цей святковий день ми вирішили пригостити полтавців та гостей міста, влаштувати їм розваги, особливо дітям. Оскільки сьогодні щедрий вечір, ми частуватимемо усіх охочих варениками, буде запашна кутя від патрульних. Все зроблено власноруч. Дітлахи вперше зможуть покататися на службових автомобілях, які ми облаштували спеціальними автокріслами. Також буде живе спілкування із керівництвом патрульної поліції Полтавської області», – зазначила прес-офіцер патрульної поліції Полтавщини Наталія Ширіпова.

Загалом на площі перед головною ялинкою міста представили три автомобілі, зокрема і роти тактично-оперативного реагування. Інспектор роти Артем Коломієць розповідає: «Ми представляємо автомобіль «Рено Дастер», на якому пересувається наша група. Група була створена спеціально, щоб бути задіяною на масових заходах. У нас є спорядження під назвою «робокоп», до складу якого входить бронежилет. Спорядження захищає тулуб, руки та ноги. На шоломі зображено напис з номером жетона чи посвідчення. Ще є щити та нові засоби: замість кайданок – стяжки, ними ми теж користуємося на масових заходах. У Полтаві наша група налічує близько двадцяти чоловік,  які пройшли відбір, інструктаж та навчання».

Охочі могли приміряти амуніцію, ознайомитися із «начинкою» автомобіля, поговорити у гучномовець та навчитися культурі поводження на дорозі.

Богдан Проскуров, Полтава, фото автора

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...