Немає людини, яка б не любила свободу; але справедлива людина вимагає її для всіх, а несправедлива – лише для себе
Карл Людвіг Берне, німецький публіцист і письменник, поборник емансипації євреїв.

У Відні тисячі людей протестують проти нового уряду Курца

13 січня, 2018 - 19:57
Фото Тwitter.com/NReinprecht

У Відні, столиці Австрії, 20 тисяч людей протестували проти урядової політики, направленої на боротьбу з міграцією. Урядові консерваторів та правопопулістів закидають "новий фашизм". 

Про це повідомляє DW.

20 тисяч осіб у столиці Австрії в суботу, 13 січня, вийшли на протест проти нового правоконсервативного уряду. Організатори маніфестації закидають кабінету Себастіана Курца расистські, екстремістські та неофашистські ухили.

"Нові фашисти не підкорять нашу країну", - заявив один з активістів "Платформи за людяну політику надання притулку" Міхаель Геннер на протесті у Відні.

Поліція зазначає, що демонстрація мирна. До участі в акції закликали також організації "Наступ на правих" та "Платформа радикальних лівих".

Курц очолив уряд завдяки утворенню коаліції Австрійської народної партії з правопопулістами Австрійської партії свободи. Представник останньої, новий віце-канцлер Гайнц-Крістіан Штрахе (Heinz-Christian Strache) на початку січня заявив, що нова парламентська більшість зупинить нелегальну міграцію до Австрії.

Новини партнерів

Loading...