Єдине виправдання існування військової промисловості – це безпека народу.
Альфред Нобель, шведський хімік, винахідник динаміту, засновник Нобелівської премії

Вінниця приймає гастрономічний фестиваль "Vinnytsia Food Fest"

13 січня, 2018 - 18:46

«Спробуй Вінницю на смак» під таким девізом у Центральному парку культури та відпочинку розпочався дводенний фестиваль вуличної їжі «Vinnytsia Food Fest». 13 і 14 січня вінничани та гості міста мають можливість скуштувати традиційні українські справи, випічку, ароматний вінницький пунш та натуральні тернопільські наливки. Відвідувачів пригощають кухарі з Вінниці, Києвa, Харкова, Тернополя, Яремчі, Львову та Одеси. У перший день фесту найбільше відвідувачів зібрав біля свого столу фіналіст шоу «Майстер шеф» Ігор Місевича. Він показав вінничанам та гостям міста свій варіант приготування бограчу на відкритому вогні.

«На фестивалі є що придбати і на що подивитися. Але особливістб його в тому, що ми попросили учасників приготувати вінницький продукт. Це зроблено для того, популяризувати образ гастрономічної Вінниці, щоб учасники, котрі їздять по інших фестивалях, брали «вінницьке» і везли з собою у Львів, Тернопіль, Київ та інші міста, – каже співорганізатор фестивалю Світлана Ярова. – Це може бути напій або страва. Наразі одна з найулюбленіших – це бургер з вінницьким салом та вінницьким хроном. А ще Вінниця асоціюється з яблуками. Тому на фестивалі ми приготували багато яблучного пуншу, який частуємо відвідувачів».

Для гостей облаштували 23 локації, окремо розмістили зони з обігрівaчaми, столaми і стільцями. Встановили і кілька фотозон та майданчики для проведення майстер-класів.

Зважаючи популярність гастрономічних фестивалів серед вінничан, організатори планують зробити  зимовий «Vinnytsia Food Fest» традиційним.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото надано автором

Новини партнерів

Loading...