Тепер кожен українець повинен, лягаючи, в голову класти мішок думок про Україну, повинен покриватися думками про Україну і вставати разом з сонцем з клопотами про Україну.
Микола Куліш, український драматург, режисер, педагог, представник Розстріляного Відродження

За два дні щеплення від кору отримали понад 2 тис. киян, - КМДА

13 січня, 2018 - 11:20
Фото 112.ua

За два дні, 10 і 11 січня, від кору щеплено 2 тис. 223 киян, серед них як дорослі, так і діти. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров'я Валентина Гінзбург, передає прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

"Я дякую киянам, особливо батькам маленьких мешканців столиці, за такий свідомий підхід, а також медикам за активізацію роз'яснювальної роботи та всебічну підтримку заходів, які впроваджує Київська міська державна адміністрація під час зростання рівня захворюваності на кір", - сказав вона, нагадавши, що зараз введено режим щоденної роботи кабінетів щеплень.

Нагадаємо, що раніше в. о. міністра охорони здоров'я закликала батьків вакцинувати від кору своїх дітей. За її словами, ресурси для цього є. У той же час Лутковська попросила МОЗ почати інформувати про важливість вакцинації дітей проти кору.

За останніми даними, в Києві на кір захворіло 74 людини, серед них 57 дітей.

У зв'язку зі спалахом кору в деяких областях України вирішили продовжити канікули школярам. Також введено заборону на відвідування шкіл і дитячих садів не вакцинованим дітям.

Спалах кору було зафіксовано восени 2017 року. За даними МОЗ, у країні вже в 70 разів більше хворих на кір порівняно з минулим роком – понад 2000 осіб. Показання найбільш частих захворювань фіксують в Івано-Франківській, Одеській та Тернопільській областях. При цьому більше половини хворих – діти від одного року до восьми.

Лікарі підкреслюють, що єдиний надійний спосіб захиститися від кору (як для дітей, так і для дорослих) – вакцинація. Вона не захищає від вірусу на 100%, проте значно знижує можливість зараження і пом'якшує перебіг хвороби.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...