Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Порошенко відзначив державними нагородами трьох митрополитів

13 січня, 2019 - 17:07
Фото РБК-Україна

Президент України Петро Порошенко відзначив державними нагородами митрополита Симеона (Шостацького), Олександра (Драбинка), а також Андрія (Абрамчука).

Про це йдеться у відповідному указі Президента Петра Порошенка, переда прес-служа Голови держави.

"Указ Президента України №7/2019 "Про відзначення державними нагородами України".

За значний внесок в утвердження духовності, милосердя та міжконфесійної злагоди, вагомі особисті заслуги у розбудові незалежної Православної Церкви України, багаторічне сумлінне служіння Українському народові постановляю нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня Шостацького Володимира Івановича (Симеона) – митрополита", - йдеться в повідомленні.

Крім того, відповідно до указу, нагороду у вигляді ордена князя Ярослава Мудрого V ступеня має отримати митрополит Олександр Драбинко, а митрополит Степан Абрамчук (Андрій) – орден "За заслуги" ІІ ступеня.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ