Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

До Предстоятеля ПЦУ завітав Посол Південно-Африканської Республіки

13 лютого, 2020 - 22:46
Фото: pomisna.info

До Предстоятеля Православної Церкви України 12 лютого 2020 року завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Південно-Африканської Республіки в Україні Андре Йоханнес Гроеневальд.

Його Блаженство розповів високоповажному гостю про історичний розвиток помісної Української Православної Церкви та отримання Патріаршого і Синодального Томосу, який навіки засвідчив нашу автокефалію, повідомляє прес-служба ПЦУ на офіційному сайті

Зі свого боку пан Посол поділився враженнями про столицю України та висловив захоплення красою українських храмів.

Окрім того, сторони обговорили низку питань, що становлять спільний інтерес.

Йшлося, зокрема, про ситуацію на окупованих територіях, релігійну, міжконфесійну та соціально-економічну ситуацію, позитивну діяльність української діаспори у ПАР тощо.

Також було розглянуто можливість використання досвіду Південно-Африканської Республіки задля успішної реінтеграції Донбасу.

«Якщо Росія виведе війська, то ми знайдемо порозуміння на Донбасі, а особливо за підтримки таких друзів, як Південно-Африканська Республіка», – сказав Блаженнійший владика.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ