Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Мей голосуватиме проти "жорсткого" Brexit

13 березня, 2019 - 16:23
Фото Reuters

Британському парламенту сьогодні належить вирішити, чи виходитиме країна з ЄС 29 березня без угоди з Брюсселем. Глава уряду Тереза Мей заявляє, що хоче вийти з ЄС з угодою та голосуватиме проти "жорсткого" Brexit.

Про це повідомляє Reuters.

"Глава уряду Великої Британії Тереза Мей заявила в середу, що хоче вийти з Європейського Союзу за угодою та буде голосувати проти виходу "без угоди" сьогодні у парламенті", - йдеться у повідомленні.

Британські законодавці сьогодні розглядатимуть урядовий законопроект, який передбачає, що парламент виключає варіант виходу з ЄС без угоди 29 березня, але зазначає, що вихід без угоди залишається єдиним шляхом Brexit, якщо не буде досягнуто нової домовленості.

"Я хочу, щоб Британія залишила Європейський Союз з гарною угодою, я вважаю, що у нас така є", - сказала прем'єр парламентаріям.

Як відомо, британський парламент знову відхилив запропонований прем'єр-міністром Терезою Мей та узгоджений з ЄС варіант угоди про вихід з Євросоюзу. Проти угоди проголосував 391 депутат, голоси "за" віддали 242.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ