Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

На сайт українського омбудсмена з прав людини чиняться масовані атаки, - Денісова

13 травня, 2020 - 19:46
Фото: Facebook / Людмила Денісова

На офіційний сайт уповноваженого Верховної Ради з прав людини здійснюють масовані атаки, які унеможливлюють нормальне функціонування ресурсу, призводять до його зупинки та втрати інформації.

Про це у Facebook заявила Людмила Денісова Уповноважений Верховної Ради України з прав людини. 

"Як тільки в інформаційному просторі з'являються мої повідомлення про українських полонених та політв'язнів, які утримуються на території Російської Федерації та тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей та Криму, на офіційний вебсайт Уповноваженого ВРУ з прав людини здійснюють масовані сторонні атаки, які унеможливлюють нормальне функціонування ресурсу, а іноді – призводять до його зупинки та втрати інформації", - повідомляє омбудсмен.

Як приклад Денісова навела оприлюднену нею напередодні інформацію про підозру зараження коронавірусною інфекцією українського політв'язня Сергія Бугайчука, після чого сайт двічі зазнавав таких атак.

"Систематичність зловмисних дій простежується протягом останніх півтора року: 1 вересня 2018 сайт інфікували вірусом, який заблокував доступ до будь-якого його розділу, окрім головної сторінки. 14 травня 2019 сторонні особи отримали повний контроль над файловою структурою, через що сайт був заблокований. 18 квітня 2020 до бази даних було завантажено шкідливе програмне забезпечення, що генерувало сторонні посилання на кожній сторінці сайту. Подібні випадки можна перелічувати і далі", - написала Людмила Денісова.

У повідомленні наголошується, що в умовах національного карантину через поширення COVID-19, вебсайт Уповноваженого залишається одним з основних каналів комунікації з українським суспільством, через який здійснюється роз’яснювальна робота щодо захисту та реалізації прав і свобод людини і громадянина в умовах надзвичайної ситуації.

У зв'язку з цим омбудсмен звертається до глави Служби безпеки України Івана Баканова з проханням розпочати слідчі дії та знайти зловмисників, які чинять відповідні правопорушення.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ