Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

У Франції вийшла книга колишнього бранця Кремля Іоанна Барберо

13 травня, 2020 - 19:58
Фото: Укрінформ

У Франції у продаж надійшла книга колишнього директора Французького Альянсу та ексбранця Кремля Іоанна Барберо «У в'язницях Сибіру».

Інформацією про книжкову новинку поділився французький активіст Бернар Груа, передає Укрінформ.

«Іоанн Барберо політичний в’язень Путіна. Я не знаю, чи відома українцям його неймовірна історія», - написав Груа.

Іоанн Барберо раніше опублікував уривки з книги, в якій розповів подробиці затримання і суть висунутих проти нього в РФ обвинувачень.

Директора Французького Альянсу в Іркутську Іоанна Барберо заарештували у лютому 2015-го року, звинувативши в насильницьких діях сексуального характеру щодо власної доньки, а також у розповсюдженні порнографії. У вересні 2016 року йому вдалося втекти до Посольства Франції у Москві, а звідти у листопаді 2017-го повернутися додому.

Кіровський районний суд Іркутська заочно засудив Барберо до 15 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Москва оголосила його у міжнародний розшук.

У квітні цього року суд зобов'язав Французьку державу виплатити Берберо 300 тис. євро компенсації за неналежний захист свого громадянина, з яких 200 тис. євро - це моральна шкода


Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ