Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

В лікарні Львівщини закупили шість висококласних апаратів штучної вентиляції легень

13 травня, 2020 - 18:03
Фото: Павло Паламарчук, "День"

Сьогодні, 13 травня, лікарні Львівщини, які приймають хворих із коронавірусом, отримали шість одних із найкращих в світі апаратів ШВЛ. Один із них купили за кошти благодійників, решта – за кошти обласного бюджету.

Така закупівля була здійснена у межах реалізації обласної Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров'я Львівської області  в сумі  41,6 млн грн (з 246 млн грн). Ці висококласні апарати ШВЛ отримали: Центр легеневого здоров’я, Львівська обласна інфекційна лікарня, Львівська обласна клінічна лікарня і Стрийська центральна районна лікарня.

Виробником даних апаратів є швейцарська компанія Hamilton Medical. Вони входять в трійку кращих на ринку.

«Хочу наголосити, що за 2 місяці уже закуплено та передано лікарням області 12 апаратів ШВЛ і найближчим часом ми очікуємо на поставку ще шести таких апаратів. Ці апарати призначені для довготривалої респіраторної підтримки пацієнтів, в тому числі важкохворих. Фахівці компанії впровадять їх в дію на місці, навчать персонал, як з ними працювати і в подальшому будуть забезпечувати їх обслуговування», - розповів перший заступник голови облради Богдан Гагалюк. 

Павло Паламарчук, "День"

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ