Демократія - це коли два вовки і ягня голосують щодо обіднього меню. Свобода - це коли добре озброєнне ягня оспорює результат такого голосування
Бенджамін Франклін, один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, масон

КНДР офіційно прокоментувала результати саміту Трампа і Кім Чен Ина

13 червня, 2018 - 17:01
Фото Reuters

Державне інформаційне агентство КНДР (ЦТАК) опублікувало офіційний коментар Пхеньяна щодо результатів саміту президента США Дональда Трампа і Кім Чен Ина.

У матеріалі ЦТАК саміт названий великим подією і "віковою зустріччу", яка відкриє нову сторінку у взаєминах між КНДР і США.

"Вперше за понад 70-річну історію ворожнечі на Корейському півострові після розколу на дві частини, голови КНДР і США зробили перший крок для примирення і стояли один перед одним... це епохальний поворот відповідно до вимог розвитку відносин між двома країнами", - сказано в матеріалі.

Глави КНДР і США обмінялися відкритими думками про подальші кроки із забезпечення миру і стабільності на Корейському півострові.

"Якщо американська сторона схвалить реальні заходи для зміцнення довіри, націлені на поліпшення відносин між КНДР і США, то і ми, відповідно до цього, готові з добрими намірами прийняти наступні додаткові заходи".

Згідно із заявою Пхеньяна, Кім Чен Ин і Трамп згодні, що досягнення миру і стабільності, денуклеаризацію на Корейському півострові можна досягти дотримуючись принципу ступінчастості і одночасності дій.

Нагадаємо, що Cінгапур витратив $15 млн на саміт Трампа і Кім Чен Ина.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...