Демократія - це коли два вовки і ягня голосують щодо обіднього меню. Свобода - це коли добре озброєнне ягня оспорює результат такого голосування
Бенджамін Франклін, один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, масон

В Україні побудували завод з виробництва протеїнових добавок для тварин

13 червня, 2018 - 20:01
Фото з архіву "Дня"

Компанія Європейський Протеїн Україна в смт Рокитне (Київська обл.) побудувала завод з виробництва високопротеїнових добавок, призначених для підкормки тварин, вартістю близько $10 млн.

Про це повідомили у компанії, передає Інтерфакс-Україна.

Потужності нового підприємства - 6 тис. тонн готової продукції в місяць - дозволяють забезпечити потреби як внутрішнього ринку, так і ринків Європи, Близького Сходу і Азії, додали у компанії.

Відзначається, що будівництво заводу було розпочато близько двох років тому. Його офіційне відкриття заплановане на 15 червня 2018 року.

Також у компанії додали, що зараз у світі існує два подібних заводи. На новому заводі з випуску високопротеїнових добавок впроваджена система управління якістю відповідно до міжнародних стандартів GMP. Крім того, його продукція дає можливість впровадити систему "antibiotic free concept" - зміст і відгодівлю продуктивних тварин без застосування антибіотиків.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...