Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Родина Сущенка отримала відправлений у березні малюнок Стамбула

13 червня, 2019 - 10:45
Фото: radiosvoboda.org

Родина незаконно засудженого у РФ українського журналіста Романа Сущенка отримала малюнок турецького міста Стамбул, який він зробив іще у березні.

Про це повідомляє Укрінформ.

На звороті малюнка журналіст вказав: "Роман Сущенко. 2019. Стамбул. Папір, акварель, олівець, кулькова ручка".

Цей малюнок Сущенко створив і відправив своїй родині з листом ще у березні, однак дійшов він до адресата лише сьогодні. Родина Сущенка вважала, що лист загубився у дорозі.

Як повідомлялося, раніше Сущенко надіслав із колонії зимовий пейзаж із Києво-Печерською лаврою, квітковий натюрморт, зображення Руанського собору, собору Святої Софії (цей малюнок подарований митрополиту Київському і всієї України Епіфанію), Київського костелу св. Миколая, Львова, Макарської Рив'єри у Хорватії, грецького Акрополя, Гібралтару та індійського Бомбея.

Вперше презентація виставки малюнків Сущенка відбулася торік у Києві, потім їх показали у Брюссельському прес-клубі, у Варшаві, Парижі, Кишиневі та Нью-Йорку.

27 червня виповниться рівно 1000 днів з дня арешту Сущенка.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ