Корінь демократії в активності громадян, а запорука - в забезпеченні прав людини.
Зеновій Красівський, поет, письменник, громадський та політичний діяч, політв’язень радянських таборів, член Української Гельсінської групи

Поряд з міжнародним аеропортом Каїра стався вибух

13 липня, 2018 - 09:34
Фото Reuters

У четвер ввечері поряд з міжнародним аеропортом Каїра стався вибух. Як повідомив телеканал Al Arabiya з посиланням на очевидців, після вибуху в безпосередній близькості від аеропорту виникла пожежа.

За інформацією ЗМІ, вибух і пожежа сталися на складі палива аеропорту.

Постраждали 12 людей, йдеться у повідомленні.

Кореспондент "Аль-Арабія" в Каїрі повідомив, що пожежа сталася на нафтохімічному заводі біля аеропорту Каїра. Як передає ЗМІ, єгипетська влада направила 21 пожежну машину для боротьби з вогнем, також на місце події вирушили машини швидкої допомоги для перевезення постраждалих до лікарень.

Офіційне джерело в органах безпеки повідомило, що вибух не вплинув на повітряний рух в аеропорту Каїра. Також він заперечує інформацію про те, що вибух стався на території аеропорту.

Інше джерело в силових структурах сказало, що два послідовних вибухи сталися на нафтохімічному заводі за Каїрським аеропортом, а не на території аеропорту. Він також запевнив, що на графік рейсів це не вплинуло.

Новини партнерів

Loading...