Наскільки велика сила людського духу! Дивишся на нього і дивуєшся: в чому душа тримається, а він мріє, працює, ніби перед ним - вічність...
Микола Амосов, український учений-хірург, письменник, публіцист, громадський діяч, академік НАН України

Мати Кольченка приєдналася до акції з нагоди дня народження Сенцова

13 липня, 2019 - 18:45
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, «День»

У день народження Олега Сенцова на Контрактовій площі столиці проходить перформанс “За межею”, присвячений українським політв'язням, яких силоміць утримують на території РФ.

Про це повідомляє Укрінформ.

Учасниці дійства - Анастасія Сегеда та Олександра Тетеріна, які із зав’язаними за спиною руками, сидячи навколішках, намалювали карту Криму, вивели крейдою “СЕНЦОВ” і продовжують писати прізвища решти ув’язнених Кремлем українців, - зібрали навколо себе чималу кількість небайдужих.

Серед них і мати політв’язня Олександра Кольченка, якого разом із Сенцовим затримали представники російських спецслужб у Криму в травні 2014 року, — Лариса.

“Я не могла пропустити цю акцію, оскільки мій син теж є політв’язнем, тим паче він проходив по одній справі разом із Сенцовим. Ми прийшли підтримати наших хлопців. Хотілося б особисто привітати Олега, побажати йому здоров’я, сил, творчих успіхів, чим швидшого звільнення. Ми будемо продовжувати боротися за них”, - підкреслила Лариса в розмові з кореспондентом агентства.

Вона закликала пам’ятати про наших політв’язнів і нагадувати про них.

“Тема політв’язнів дуже потрібна, вона має звучати якомога частіше”, - сказала Лариса Кольченко.

Більше про перформанс “За межею”, присвячений українським політв'язням, яких силоміць утримують на території РФ - у ексклюзивному репортажі "Дня".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ