Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів
Іван Франко, український письменник, поет, перекладач, науковець, громадський і політичний діяч

Тернопільським священикам передали автомобіль для капеланської служби в зоні АТО

13 серпня, 2015 - 22:50
Тернопільським священикам передали автомобіль для капеланської служби в зоні АТО

На Тернопільщині капеланам подарували автомобіль для служби в зоні антитерористичної операції.

Як зазначає військовий капелан В’ячеслав Кізілов, десять священиків готові їхати до воїнів АТО. Ротація представників духовенства відбуватиметься щомісяця.

Це перший автомобіль для капеланської служби УПЦ КП Тернопільської єпархії. Освячення транспортного засобу відбулося в управлінні Тернопільської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату. 

Транспорт для оперативного пересування на передовій представникам духовенства вкрай потрібен. У цьому тернопільські священики переконалися вже не раз під час виконання капеланської служби в зоні АТО. Протягом усього періоду дислокації 44-ої артилерійської бригади священики проводять богослужіння, здійснюють таїнства сповіді та причастя.

Представники духовенства здійснюють серед бійців також освітньо-­виховну роботу. Велику увагу приділяють і підтримці фізичного стану солдатів. Для цього були проведені спортивні заходи: турнір з волейболу; товариські матчі з футболу між капеланами та військовослужбовцями. Команда воїнів взяла участь у козацьких змаганнях, що відбулися 21 червня в місті Хоростків.

Військовий капелан В’ячеслав Кізілов один з тих, хто працює для українських солдатів як в тилу, так і на передовій. Окрім капеланської служби,  збирає необхідні бійцям речі, везе допомогу в зону АТО. «Ми сформували команду священиків, які хочуть працювати і в тилу, і на передовій із українськими солдатами», – зазначає він і додає, що  така діяльність є добрим прикладом співпраці священиків із суспільством, із людьми, які мають активну життєву позицію.

Тамта ҐУҐУШВІЛІ, Тернопіль, фото надала Галина Кізілова

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...