Даремні закони позбавляють сили закони необхідні.
Шарль Луї де Монтеск'є, французький правник, письменник і політичний мислитель

Netflix почав зйомки першого арабського серіалу

13 серпня, 2018 - 17:26
Фото noticiasdematogrosso.com.br

Зйомки першого арабського серіалу виробництва компанії Netflix - шестисерійної драми Джинн (Jinn) - почалися в Йорданії.

Серіал, про створення якого було оголошено на початку цього року, розповідає про групу арабських підлітків, які несвідомо запрошують надприродні сили у вигляді Джина в свій світ, пише The Hollywood Reporter.

Зйомки за участю йорданської команди проходять в стародавньому місті Петра, пустелі Ваді-Рам, а також в десятці локацій в столиці Йорданії, Аммані, і будуть тривати протягом 10 тижнів.

Режисером і виконавчим продюсером першого арабського серіалу Netflix став Мір-Жан Бу-Чаая (Дуже велика шишка).

«У Netflix ми завжди шукаємо місцеві історії з цікавою перспективою, які можна було б показати по всьому світу, - сказав представник Netflix Ерік Бармак. - В Джині ми прагнемо створити фантастичний серіал арабською про молодих людей на Близькому Сході, справжній, автентичний і насичений подієями. Цей серіал буде сповнений інтриг, пригод і дивних розповідей з Йорданії для наших глядачів по всьому світу».

За сюжетом, дівчина-підліток Міра, яка втратила матір, випадково звільняє джина Кераса в образі хлопчика-підлітка. Разом вони з'ясовують, що при цьому була звільнена зла сила, і разом з друзями дівчини Фахедом і Лейлою починають боротьбу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...