Малоросійство — це не політика і навіть не тактика, лише завжди апріорна і тотальна капітуляція.
Євген Маланюк, український письменник, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик

Смолій не отримував інформації щодо неспівпадінь у його декларації від НАЗК, - Нацбанк

13 серпня, 2019 - 12:52
Фото з відкритих джерел

У Національному банку України стверджують, що їх голова Яків Смолій й не отримав від Національного агентства з питань запобігання корупції жодної інформації про результати перевірки його декларацій за 2015, 2016 та 2017 роки.

Про це повідомляє прес-служба НБУ у Фейсбуці.

“Голова Національного банку Яків Смолій готовий продовжувати співпрацю з антикорупційними органами та надавати коментарі і необхідну інформацію щодо перевірки ними висновків НАЗК про ознаки декларування недостовірної інформації у деклараціях за відповідні роки”, – йдеться у повідомленні.

У Нацбанку також підкреслили свою відкритість та пообіцяли дати найближчим часом коментар для ЗМІ щодо цієї події.

Нагадаємо, за результатами перевірки декларацій, що здійснювало НАЗК , Яков Смолій за 2015, 2016 та 2017 роки зазначив недостовірні відомості щодо вартості на дату набуття у власність частки трьох нежилих приміщень, доходу, нарахованого йому та дружині у вигляді процентів, не зазначив відомості стосовно наявності у дружини корпоративних прав.

Загальна сума недостовірних відомостей у деклараціях Смолія за 2015, 2016 та 2017 роки становить понад 8,5 млн грн, 6,6 млн грн та понад 3,2 млн грн відповідно.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ