Безлад не створює порядку. Якщо око зодчого — хаос, будівля буде Вавилонською вежею.
Віктор Гюго, французький письменник

Американський журнал визнав новорічні вітрини київського ЦУМу найкращим проєктом року

13 серпня, 2020 - 21:46
Фото: vogue.ua

Американський журнал VMSD (Visual Merchandising and Store Design) визнав новорічні вітрини київського ЦУМу «Фабрика подарунків» найкращим проєктом року.

Про це пише Vogue UA.

 «На мій погляд, основна мета вітрин сьогодні — продемонструвати концепцію бренду, його стратегію і напрям розвитку. Це канал для спілкування з клієнтом, а не просто презентація товару», — каже Христина Юра, яка також стала лауреаткою 9-ої міжнародної премії молодих дизайнерів і архітекторів у сфері ритейл-дизайну Design Dozen 2020.

Літній номер видання VMSD присвятив вітринам головного універмагу країни обкладинку, а всередині є великий матеріал про історію створення проєкту і його втілення. Варто зазначити, що весняні вітрини «Переродження» 2019 року також відзначені нагородою й здобули премію Honorable mention.

Судді конкурсу зауважили, що вітрини ЦУМу пробуджують емоційний відгук, надаючи можливість спілкування між ритейлерами й споживачем. Креативна команда ЦУМу щосезону створює унікальні сюжети, гідні найвищих оцінок як на локальному, так і міжнародному рівнях. За словами судді Internation Visual Competition 2020 Майкла Бріндлі «ритейл переживає важкі часи, тому потрібно пам’ятати, що це передусім сторителінг і створення емоційного зв’язку».

Команду ЦУМу запросили на міжнародну конференцію International Retail Design Conference — головну освітню подію для дизайнерів роздрібної торгівлі. Цього року на нас знову чекає щось особливе: команда центрального універмагу готується здивувати спільною роботою з відомим українським художником

 
 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ