Та й що ж то за народ, коли про свою користь не дбає і очевидній небезпеці не запобігає?
Іван Мазепа, український державний діяч, гетьман Лівобережної України, гетьман Війська Запорізького обох берегів Дніпра

На Вінниччині від початку року 233 ветерани війни знайшли роботу

13 серпня, 2020 - 15:44
Фото з відкритих джерел

У січні-липні 2020 року послугами Вінницької обласної служби зайнятості скористалися 1259 АТОвців, з них 233 були працевлаштовані. 39 % з них працевлаштувалися як робітники з обслуговування, 21 % – на місця найпростіших професій, 16 % стали кваліфікованими робітниками з інструментом, а 10 % – зайняли посали законодавців, керівників, менеджерів. Крім цього, 16 учасників АТО/ООС були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру. А 30 ветеранів пройшли професійне навчання на замовлення роботодавців.

«Незважаючи на карантинні обмеження, фахівці служби зайнятості активно працювали з безробітними дистанційно, спілкувались телефоном, запрошували на онлайн вебінари, сприяли у працевлаштуванні. Одна з категорій громадян, які користуються послугами у працевлаштуванні, це наші захисники, демобілізовані учасники АТО/ООС. Вони обслуговуються у першочерговому порядку. Адже для більшості робот це свого роду адаптація і соціалізація», – відзначила директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

До слова, станом на 1 серпня 2020 року на обліку Вінницької обласної служби зайнятості перебуває 661 безробітний з числа учасників АТО/ООС, з них 618 осіб отримують допомогу по безробіттю. Її середній розмір становив 6738 грн.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ