Та й що ж то за народ, коли про свою користь не дбає і очевидній небезпеці не запобігає?
Іван Мазепа, український державний діяч, гетьман Лівобережної України, гетьман Війська Запорізького обох берегів Дніпра

У Львові розгорнули 20-метровий "Прапор єдності"

13 серпня, 2020 - 11:27
Фото: Павло Паламарчук, "День"

Вчора до Львова привезли та розгорнули великий синьо-жовтий стяг України. Він прибув до міста  в рамках всеукраїнської акції «Прапор єдності».

Стартувала дана акція з Полтави. До вчорашнього дня прапор встиг побувати вже в багатьох містах України: Херсоні, Одесі, Запоріжжі, Миколаєві, Дніпрі, Сумах, Черкасах, Кропивницькому, Чернівцях, Коломиї, Івано-Франківську, Ужгороді, Кривому Розі. Приурочили її до Дня незалежності та Дня державного прапора.

У Львові розгортали 20-метровий стяг на стадіоні у парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького. Розгорнувши його усі присутні виконали державний гімн України.

Після цього люди почали писати маркерами на ньому різні побажання. Адже основною метою акції є зібрати на прапорі побажання українців один одному із різних куточків нашої країни, таким чином давши відчути людям єдність та дух патріотизму навколо символу.

Основним лейтмотивом усіх побажань на великому стязі є побажання миру, повернення Криму та консолідуючого об’єднання всіх українців.

Після Львова стяг помандрує до Тернополя та Хмельницького. В День незалежності України, 24 серпня, його розгорнуть і пронесуть Хрещатиком.

Павло Паламарчук, "День", Львів

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ