В Європі на генетичному рівні виникає спонтанна любов до народу, що повстав на захист своєї свободи.
Оксана Пахльовська, українська письменниця, культуролог, професор Римського університету «Ла Сап'єнца», доктор філологічних наук, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

Зеленський: Засідання ТКГ планується на 18 серпня

13 серпня, 2020 - 12:24
Фото: ОПУ

Засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську заплановане на 18 серпня.

Про це розповів Президент Володимир Зеленський у четвер в розмові з журналістами під час відвідання Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, повідомляє Укрінформ.

"Що стосується засідання Тристоронньої контактної групи, то я впевнений, що процес не зупиниться через останні події у Білорусі. Зустріч планується на 18 серпня. Зустріч буде вже у новому форматі під головуванням Леоніда Кравчука", - сказав Зеленський.

За його словами, серед головних питань, що обговорюватимуться на зустрічі, - це продовження "режиму тиші" на Донбасі й питання звільнення українців з окупованих територій Донбасу шляхом обміну.

Як повідомлялось, 30 липня своїм Указом Президент Володимир Зеленський вивів зі складу делегації України для участі у Тристоронній контактній групі другого Президента України Леоніда Кучму і ввів першого Президента Леоніда Кравчука.

6 липня Зеленський підтвердив, що у ТКГ працюватиме також перший прем'єр-міністр України (1990-1992 рр.) Вітольд Фокін, віцепрем'єр Олексій Резніков та перший заступник секретаря РНБО Руслан Демченко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ