Я ще можу не противитись, коли ображають мене як людину, але коли ображають мiй народ, мою мову, мою культуру, як же я можу не реагувати на це?
Михайло Коцюбинський, громадський діяч, класик української літератури

МАУ відкриє регулярне авіасполучення між Києвом та Делі з травня 2018-го

13 вересня, 2017 - 15:32
Фото МАУ

Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" відкриє пряме регулярне авіасполучення між Києвом та Делі з травня 2018 року. Нові рейси МАУ тривалістю 6 годин 50 хвилин виконуватимуться тричі на тиждень, а з 7 червня інтенсивність польотів збільшиться до 4 рейсів на тиждень. Із Києва рейси здійснюватимуться у понеділок, вівторок, четвер, п'ятницю, у зворотному напрямку – у вівторок, середу, п'ятницю і суботу, повідомляє Укрінформ.

"1 травня 2018 року авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" розпочинає виконання прямих регулярних рейсів між Києвом та Делі", - йдеться в повідомленні.

Рейси виконуватимуться на літаках Boeing 767-300 з трьома класами обслуговування – бізнес, преміум економ та економічним – до/з Міжнародного аеропорту Делі (Indira Gandhi International).

"Делі стане п'ятим далекомагістральним маршрутом в мережі МАУ і другим пунктом, що з'єднує Україну з країнами Індійського субконтиненту", – заявила  корпоративний прес-секретар МАУ Євгенія Сацька.

Мінімальна вартість квитка туди і назад з урахуванням всіх зборів і податків становить: із Києва від 14849 гривень (ціна може змінюватися залежно від коливань курсу гривні до долара США), з Делі – від 529 доларів США.

Новини партнерів

Loading...