Віднайшовши героїчний життєвий ідеал, нація не боїться вже ніяких фізичних ударів
Олег Ольжич, український поет, політичний діяч, археолог, очолював культурно-освітню референтуру ПУН (1937)

У київському метро встановлять відеокамери з системою розпізнавання облич, – КМДА

13 вересня, 2017 - 22:48
Фото з архіву "Дня"

Київська міська державна адміністрація має намір облаштувати вестибюлі всіх станцій метрополітену відеокамерами з системою розпізнавання облич. Про це у коментарі "Українським новинам" повідомив директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій, керівник проекту Kyiv Smart City Юрій Назаров.

"Ми плануємо до кінця 2017 року встановити камери відеоспостереження на входах і виходах всіх станціях метрополітену для забезпечення безпеки. На даний момент департамент оголосив тендер на поставку камер на 11 млн гривень", - зазначив Назаров.

За його словами, на одній станції метро планується встановити від 4 до 10 відеокамер, все залежить від кількості входів - виходів на конкретній станції.

Встановлення камер відеоспостереження на станціях столичного метро - один з пунктів проекту "Київ смарт сіті", якою пропонується затвердити в Київраді. Крім цього, в рамках концепції "Київ смарт сіті" планується створити програму диспетчеризації транспорту для здійснення контролю за переміщенням громадського транспорту та оптимізації витрати палива. Також пропонується запустити в Києві систему єдиного проїзного квитка.

Новини партнерів

Loading...