Україно, дозволь мені серед твого безголов'я головою тривожною прорости!..
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч, критик часів радянської епохи

Заборгованість Києва за тепло становить 2,6 млрд гривень

13 вересня, 2017 - 15:58

Станом на 1 вересня заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ "Київенерго" склала 2,6 млрд грн. Про це 13 вересня повідомляє прес-центр компанії.

Зазначається, що найбільшу заборгованість за тепло, опалення і гарячу воду перед "Київенерго" мають населення і ЖЕО столиці – 1,35 млрд грн та 690 млн грн відповідно.

"Суттєву заборгованість за опалення та гарячу воду накопичив державний бюджет. На 1 вересня 2017 року заборгованість організацій, які фінансуються з держбюджету, становила  43,6 млн грн, а борг держбюджету з компенсації пільг та субсидій – 304,2 млн грн (з врахуванням протоколів за серпень 2017 р.)", – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що критична ситуація з розрахунками за опалення і гарячу воду зберігається в Святошинському (178,6 млн грн) і Деснянському (179,4 млн грн) районах.

"Сумарна заборгованість населення за опалення і гарячу воду перед "Київенерго" на 1 вересня 2017 р. склала 1,35 млрд грн. Заборгованість жителів столиці за опалення становить 810,4 млн грн, борг за гарячу воду – 539,5 млн грн. У перерахунку на одного жителя району найбільші борги перед компанією за опалення і гарячу воду мають мешканці Печерського району – 2,8 тис. грн", – повідомляє прес-служба.

Серед житлових будинків максимальну заборгованість за послуги компанії накопичили споживачі Подільського району – 5,6 млн грн (вул. Вишгородська, 45), Печерського – 2,6 млн грн (вул. Євгена Коновальця, 44а) та Солом'янського – 1,8 млн грн (вул. Михайла Донця, 2а).

У "Київенерго" підкреслюють, що не мають інших фінансових джерел для погашення заборгованості за спожитий газ, окрім розрахунків споживачів, тому недотримання платниками фінансової дисципліни загрожує роботі компанії. Сплачені клієнтами кошти зараховуються на спеціальні рахунки, з яких, згідно алгоритму НКРЕКП, автоматично перераховуються на оплату за газ та його транспортування.

Новини партнерів

Loading...