У тебе є вороги? Добре. Значить, у своєму житті ти щось колись відстоював
Вінстон Черчілль, британський політик та державний діяч, письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури

Російські найманці на Донбасі укріплюють свої позиції, - ОБСЄ

13 вересня, 2020 - 18:25
Фото: osce.org

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ за допомогою безпілотника виявили, що на окупованій території Луганської області бойовики облаштовують позиції.

Про це повідомляє СЦКК.

"...В ході виконання спостережного польоту БПЛА СММ ОБСЄ на не підконтрольній урядові України території були зафіксовані порушення з боку російсько-окупаційних військ.

Так, 10 вересня в полі поблизу населеного пункту Калинове-Борщувате Луганської області зафіксовані два продовження наявних траншей (протяжністю 180 метрів і 200 метрів)", - йдеться у повідомленні.

У цьому зв'язку українська сторона СЦКК наголошує, що такі факти вказують на порушення Мінських угод та досягнутих 22 липня 2020 року в межах Тристоронньої контактної групи домовленостей щодо заходів із посилення режиму припинення вогню.

"Збройні формування Російської Федерації й надалі використовують практику систематичного невиконання режиму припинення вогню та вкотре облаштовують фортифікаційні споруди, при цьому відкрито нехтуючи наданими гарантіями безпеки", - заявили в СЦКК.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ