Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

У Дніпрі на День міста влаштували концерт класичної музики просто неба

13 вересня, 2020 - 15:16
Фото: dniprorada.gov.ua

Увечері святкової суботи в Дніпрі на капітально відремонтованій площі Шевченка виступили музиканти зі світовими іменами. 

На одній сцені з солістами театрів Тель-Авіва, Стокгольма, Амстердама виступили також вітчизняні артисти, повідомляє пресслужба міської ради Дніпра. 

Музичні твори лунали у виконанні міжнародного симфонічного оркестру Festival, духового оркестру Дніпропетровської академії музики ім. Глінки та вокального джаз-гурт зі столиці Mansound. 

Вечірній концерт, серед глядачів якого був і міський голова Дніпра Борис Філатов, розпочали увертюрою до опери «Кармен». 

Реконструйована площа Шевченка є першою чергою оновлення однойменного парку. Також, наслідуючи світові урбаністичні тренди, в Дніпрі пішохідними зробили вулицю Яворницького, а також вулицю Короленка. До Дня міста на останній влаштували шестигодинний мистецький марафон — із живою музикою та театральними перформансами. 

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ