Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Угорщина надасть Україні додаткові транзитні дозволи без оплати податку на 2020 рік

13 вересня, 2020 - 21:56
Фото з архіву "Дня"

Міністерство інфраструктури України домовилося з Угорщиною про додаткові 900 транзитних дозволів без оплати транзитного податку на 2020 рік, які будуть передані через посольство України в Угорщині після друку на початку четвертого кварталу цього року.

Як повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури, домовленості були досягнуті під час засідання Українсько-угорської змішаної комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, передає Інтерфакс-Україна.

Відомство зазначає, що на 2021 рік із Угорщиною встановлено попередню квоту на рівні 31 750 дозволів для українських перевізників.

Крім того, міністерство повідомило, що також на сьогодні є домовленість із Польщею і Туреччиною про проведення у вересні 2020 року переговорів щодо збільшення квоти дозволів для українських перевізників.

У повідомленні йдеться, що, крім цього, також триває комунікація із Казахстаном про забезпечення необхідною кількістю дозволів, наразі рішення ухвалюють компетентні органи країн. 

Крім того, Мінінфраструктури відзначає позитивний розгляд його звернення владою Греції.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ