Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

За добу в районі ООС обстрілів з боку окупантів не зафіксовано

13 вересня, 2020 - 09:01
Фото: Facebook / 72 ОМБр ім Чорних Запорожців

Ситуація в районі проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі станом на ранок неділі, 13 вересня, залишається стабільною і повністю контрольованою українськими військовослужбовцями, заявляють у прес-центрі Операції об'єднаних сил.

"За минулу добу, 12 вересня, на всіх ділянках відповідальності наших бригад обстрілів з боку супротивника зафіксовано не було. На всій лінії фронту спостерігалася тиша ... З початку поточної доби, 13 вересня, в смугах відповідальності наших бригад режим припинення вогню зберігається повною мірою" , - йдеться в ранковому зведенні про ситуацію в районі проведення Операції об'єднаних сил станом на 8.00 неділі, опублікованій на сторінці пресцентру ООС.

Підрозділи Збройних сил України в повному обсязі дотримуються домовленостей, які почали діяти 27 липня 2020.

"Українські військовослужбовці, перебуваючи в готовності адекватно реагувати на небезпечні і провокаційні дії ворога, продовжують сумлінно виконувати свої завдання", - йдеться в звіті.

Ситуація в районі проведення Операції об'єднаних сил залишається контрольованою українськими воїнами.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ