Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів
Іван Франко, український письменник, поет, перекладач, науковець, громадський і політичний діяч

Українська Вікіпедія вводить "Education program"

13 жовтня, 2014 - 15:20

Українська Вікіпедія вводить пеціальний програмний модуль "Education program".

Як інформує прес-служба ГО "Вікімедіа Україна", проект створено в межах освітньої програми Вікіпедії – ініціативи, покликаної допомагати викладачам інтегрувати написання Вікі-статей у навчальний процес як одну з форм самостійної роботи студентів, частково або повністю замінюючи традиційні письмові роботи.

Таким чином, на думку організаторів, студенти в рамках навчання матимуть змогу робити корисні для суспільства речі.

"Завдяки зусиллям редакторів Вікіпедії, які створили український переклад цього програмного модуля, відтепер він працює також і в українському мовному розділі вільної енциклопедії. Додаток дозволяє створювати інтерактивні сторінки курсу в службовому просторі Вікіпедії. Коли студенти записуються на курс, вони можуть вибирати собі статті для написання чи поліпшення, або ж їх може призначати викладач. Після цього можна легко відстежувати внесок кожного студента у будь-яку Вікі-статтю", – йдеться в повідомленні.

Крім того, редактори Вікіпедії можуть записуватися на курс як онлайн-асистенти, щоб допомагати викладачу і студентам легше орієнтуватись у Вікіпедії. На сторінці курсу викладач також може розміщувати пропоновані теми для студентів та накреслити основні етапи роботи.

Така практика поширена, зокрема, у США і Канаді, де з 2010 року близько 8 тисяч студентів писали до Вікіпедії під час навчання.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...