Одна із ознак мистецтва - це його нестримний вплив на розвинений інтелект.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

Лутковська: Скасування відеоконференції гуманітарної підгрупи ТКГ показує, що Україна не може розраховувати навіть на підтримку представника ОБСЄ

13 листопада, 2019 - 13:42
Фото прес-служби Уповноваженого парламенту з прав людини

Засідання гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ) у форматі відеоконференції в середу було скасовано через відмову від участі в ній учасників, повідомляє представниця України в підгрупі, екс-омбудсмен Валерія Лутковська.

"На жаль, вчора, у вівторок, не відбулося засідання гуманітарної підгрупи в Мінську, на якій розглядається питання звільнення заручників. Сьогодні мала проводитися відеоконференція... Більше того, сьогодні я отримала лист від нашого модератора, координатора ОБСЄ в підгрупі Тоні Фріша, що відеоконференція скасована, тому що не знайшла підтримки у всіх учасників", - написала Лутковська на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Вона розповіла, що на минулому засіданні учасники гуманітарної підгрупи домовилися про визнання утримання людей і початок обміну утримуваними особами. "Домовленість була під гарантії нашого модератора, представника ОБСЄ посла Фріша... Нам нікого не підтвердили у відповідь", - написала представниця України в підгрупі, додавши, що розцінює це як "чергове підтвердження, що гра нечесна".

Водночас Лутковська заявила, що і надалі наполягатиме на зустрічі гуманітарної підгрупи в будь-якому форматі й на визнанні утримання людей під вартою та на їх звільненні.

"Мені шкода, що в цьому процесі Україна не може розраховувати навіть на підтримку з боку представника ОБСЄ", - підсумувала представниця України в підгрупі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ