Боягузтво — найголовніший, найстрашніший гріх на землі.
Олег Сенцов, український режисер, сценарист та письменник, політичний в’язень

Дипломати азіатських країн, що працюють в Україні, пожертвували 16 тис. грн. на благодійність

13 грудня, 2013 - 14:04

Вчора організатори благодійного Фестивалю азіатсьої кухні та культури 2013 передали зібрані кошти потребуючим. Під час проведення Фестивалю, який відбувся ще в жовтні, вдалось зібрати 16 000 грн., з яких 4000 грн представники Організаційного комітету передали київському представництву Товариства Червоного Хреста України . Зустріч відбулася за участі Посла Республіки Індонезія в Україні Нінік Кун Нарьяті, Посла Ісламської Республіки Пакистан в Україні Ваджат Алі Муфті, Посла Малайзії в Україні Чуа Теонг Бана, представників Посольства Республіки Південної Кореї в Україні і Глави Міжнародного Фонду культурного співробітництва Влади Литовченко. За словами Президента Товариства Червоного Хреста України Івана Усіченко, на передані гроші будуть закуплені тонометри для пунктів швидкої допомоги в селах.

Дипломати також відвідали ветерана Великої Вітчизняної Війни В'ячеслава Ферліовского, щоб передати йому 8000 грн. на операцію для відновлення зору. 89-річний В'ячеслав Олександрович є полковником гвардії, учасником оборони та звільнення Києва в 1943 р.

Вчора представники Організаційного комітету брали в Ісламському культурному центрі столиці, де в рамках благодійного проекту Асоціації «Альраїд» «Зігрій сім'ю» було передано 26 теплих ковдр і пледів для нужденних багатодітних сімей серед кримських репатріантів. «Нам, вихідцям з теплих країн, дуже зрозуміло бажання обігріти замерзаючих», - прокоментував вибір Посол Малайзії в Україні пан Теонг Бан Чуа.

Посол Республіки Індонезія в Україні пані Нінік Кун Нарьяті зазначила, що в її країні проживає найчисленніша популяція мусульман на планеті, і тому співробітники Посольства вважають своїм обов'язком внести якомога більший внесок у допомогу нужденним одновірцям.

Дана акція є лише одним із прикладів соціальної відповідальності Посольств країн Азії, суть якої полягає в тому, що кошти, зібрані завдяки громадськості, повинні повертатися найбільш нужденним в них людям. Організаційний комітет Фестивалю сподівається продовжувати ініціативу проведення благодійних акцій і надалі.
 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ