Одна із ознак мистецтва - це його нестримний вплив на розвинений інтелект.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

Під російським посольством у Братиславі провели акцію "Support Ukraine"

13 грудня, 2018 - 12:34
Фото:Укрінформ
У Братиславі біля посольства Росії увечері 12 грудня відбулась протестна акція «Support Ukraine» на підтримку українського режисера Олега Сенцова та інших політв'язнів, які незаконно утримуються в Росії.

Як повідомили Укрінформу в Посольстві України у Словаччині, акцію організували представники Українсько-Словацької Ініціативи «Усі разом!», а участь у ній взяли 35 осіб, серед яких були словацькі парламентарії, експерти, представники словацько-чеської платформи «За Олега Сенцова» та журналісти.

Перед учасниками акції біля російського посольства з промовами виступили депутат Національної Ради Словацької Республіки Вієра Дубачова, політолог Грігорій Месежніков, письменниця і публіцистка Люба Польна.

"У своїх виступах словацькі активісти висловлювали протест РФ у зв'язку зі збройним нападом та захопленням українських військових кораблів з екіпажем, вимагали звільнити полонених та неправомірно затриманих українських моряків і повернути кораблі. Учасники акції акцентували, що відповідальність за загострення ситуації в регіоні Азовського й Чорного морів та підрив процесу мирного врегулювання російсько-українського конфлікту повністю покладається на РФ", - поінформували в українському дипредставництві.

На акції також вимагали звільнення 70 українських політв’язнів, утримуваних у російських тюрмах, і наголошували на необхідності посилення санкцій проти РФ.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ